Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

optyk, optyk warszawa, soczewki kontaktowe, warszawa, lupy, okulary

Pomoc komputerowa, Warszawa, dojazdowa pomoc, serwis komputerowy, Pomoc komputerowa, Warszawa, dojazdowa pomoc, serwis komputerowy, Pomoc komputerowa, Warszawa, dojazdowa pomoc, serwis komputerowy, Pomoc komputerowa, Warszawa, dojazdowa pomoc, serwis komputerowy, Pomoc komputerowa, Warszawa, dojazdowa pomoc, serwis komputerowy, warszawa

oklularki pływackie, oklularki do pływania, oklularki na basen, gogle pływackie, gogle do pływania, gogle na basen, czepki z logo klubu, czepki z nadrukiem, płetwy pływackie, płetwy do pływania, płetwy na basen, czepki pływackie, czepki do pływania, czepki na basen, fajki do pływania, fajki na basen, fajki pływackie, fajka do pływania, fajka na basen, fajka pływackie

zdjęcia, galeria, picasa, zdjęcia artystyczne

POMOC KOMPUTEROWA - WARSZAWA. Tworzenie oprogramowania na zamówienie

POMOC KOMPUTEROWA

- Instalacja Systemu Operacyjnego: instalowanie systemów operacyjnych za rodziny Windows, oraz niektórych dystrybujci systemu Linux , instalacja sterowników oraz oprogramowania do jego optymalnego działania.
Komputer będzie w pełni gotowy do pracy. Instalujemy oprogramowanie jedynie z nośników dostarczonych przez klienta.

- Usówanie wirusówkomputera : usuwanie wirusów, trojanów. Zainstalowanie oprogramowania antywirusowego, które ochroni  komputer przed podobnymi problemami w przyszłości.

- Pomoc przy zakupie komputera, rozbudowie i modernizacji : wskazówki przy kupnie komputera, który w pełni zaspokoi Państwa potrzeby. Montaż komputera z pojedyńczych części wyjdzie o wiele taniej niż kupno gotowego zestawu. Pomoc przy wymianie części komputera na nowocześniejsze.

- Instalacja internetu : Podłączenie i konfiguracja internetu np: Neostrada, Chello, Aster, modem.

- Tworzenie programów i stron internetowych na zamówienie: różne języki programowanie, języki skryptowe, tworzenie i projektowanie baz danych

- Specjalna oferta dla stałych kientów: pomoc zdalna, telefoniczne, drogą elektroniczną.

- Archiwizacja danych : zapisanie cennych danych na nośnikach CD/CD-RW lub innych dyskach twardych.

- Nauka obsługi komputera : kurs obsługi Windows, programów z pakietu Microsoft Office (Word, Excel) oraz sprawnego korzystania z internetu.

- Korepetycje : podstawy komputerów, podstawy programowania.